in

Oto koltuğu seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Çocuğunuzla birlikte seyahat etmek her ne kadar keyifli olsa da oto koltuğu kullanımında dikkatli olmanız gereken hususlar vardır. En önemli kural ise çocuğunuzun araç içinde güvenli bir şekilde seyahat ettiğinden emin olmaktır. Bu durum seyahatinizin eğlenceli geçmesine yardımcı olurken, çocuğunuz için de güvenli bir yolculuk olmasını sağlar.

Peki çocuğunuz için bahsettiğimiz güvenli seyahat nedir? Biliyorsunuz ki bebek ve çocuklar için oto koltukları bulunmakta, bu koltuklar çocuklar için seyahatin güvenli geçmesinde ilk kuraldır. Tabi doğru ve kaliteli olanı seçmek şartıyla, peki doğru ve kaliteli koltuk nasıl seçilmeli? İlk madde olarak koltuğun çocuğunuzun boy ve kilosuna uygun olması gerektiğidir.

Casual Vivafıx 0-25 Kg Oto Koltuğu

Bebeğinizin ilk aylarından itibaren güvenle kullanabileceğiz bir üründür.5 nokta emniyet kemeriyle, omuz ve boyunu muntazam bir şekilde koruyan destek minderiyle, Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiş Casual Vivafix çocuğunuzun bir numaralı oto koltuğu olmaya adaydır.

BeSafe Izi Comfort X3 Isofix 9-18 kg Oto Koltuğu

8 kademe yükseklik ayarı olan baş ve boyun koruma sistemi sayesinde bebeğinizin konforunu en güzel şeklide sağlayacak BeSafe Izi Comfort X3 Isofix 9-18 kg çocuğunuzun güvenliği ve rahatlığı açısından ailelerin gözdesi olmuş durumda.

Heyner MultiRelax AERO FIX 9-36 Kg İsofix Oto Koltuğu

Ayarlanabilir yatış pozisyonu ile çocuğunuz rahat yolculuğunun tadını çıkaracak. Yüksek kalite ve Alma mühendisliği birleşimi olan Heyner 9-36 kg Oto Koltukları kesinlikle tercih etmeniz gerekenler arasındadır.

Kraft oto bebek koltukları modelleri

Bebeğinizin başını tamamen kavrayan, olası kazalardan güvenli bir şekilde koruma sağlayan Kraft Techno Fix Isofix 9-36 kg sizin de vazgeçilmeziniz olabilir.

BeSafe Izi Comfort X3 9-18 kg Oto Koltuğu

Bebeğim yada çocuğum hem güvenli hem de konforlu bir yolculuk geçirsin istiyorum diyorsanız bu konuda çok iddialı olan BeSafe Izi Up X3 Isofix 15-36 kg Oto Koltuğunu sizlere önermek isteriz.

Maxi-Cosi 2way Pearl 9-18 kg Oto Koltuğu

Tüm testlerde en iyi listesinde olan bu koltuk çocuğunuz için istediğiniz konforu ve güveni sağlamakla beraber içiniz rahat bir yolculuk geçirmenize yardımcı olacaktır.

Arabada iki yönlü olarak kullanabileceğiz nadir oto koltukları arasında yer almakla birlikte yenilikçi açık kemer sistemi ile bebeğinizi kolaylıkla oto koltuğuna bağlayıp, çıkarabilirsiniz. Korumacı yan pedleri ve çelik aksamı ile tam güvenlik sağlar.

Casual Carmin 9-36 kg Oto Koltuğu

Listemizin son sırasında Casual Carmin 9-36 kg yer alıyor. Gelişmiş yan koruması ve emniyet kemeriyle seçilebilecek en iyi oto koltuklar arasında bulunmaktadır.

Avatar

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mucitlik gerektiren doğal ahşap cilası nasıl yapılır?

Kontrol kalemi nasıl kullanılır?