in

Yengeç burçlarının hassas olduğuna yönelik 3 sağlam kanıt

Yengeç burcuna sahip insanlarla ilgili olarak bugüne dek pek çok şey ileri sürüldü edildi. Güvenme konusunda ne denli fazla zorlanmakta oldukları, ruhlarının ne denli değişken bir durumda bulunduğu ve ayrıca kendilerini tam bir şekilde aşka teslim etmemekte oldukları belirtildi. Lakin biz aslında çok iyi biliyoruz ki, bütün bu özellikler yengeçlerin fazlasıyla hassas insanlar olmasından dolayı oluyor. 

Yengeç burcunda bulunanlar o kadar hassas bir yapıya sahip olmuştur ki, boynu bükük durumda bulunan bir çiçek dahi onları üzer. İşte bundan dolayı da kendilerini korumanın yanı sıra planlı olmayı seçmektedirler. Onların çok hassas durumda bulunan kalbine sahip olamayan zi ise, onları gerçekliği kabul etmemekle suçluyor olsakta; onlar, iç dünyaları üzerinde yatmaya devam eden sevecen ve de çok ılımlı duyguları hiç bir şekilde yitirmezler.

İşte dünya üzerindeki en hassas insanlarının yapılarına yönelik olarak 3 tane gerçek;

  •  Yengeç burcundaki insanlar hiç kimseye belli etmiyor olsa da, kendilerini koruyabilmek amacıyla dünyayla aralarına bir duvar örmektedir.
Yengeç burcu olan insanlar kimseye belli etmese de, kendilerini korumak adına dünya ile aralarına bir duvar örerler.
Dışardan öyle kolayca hiç kimse fark edemez bu söz konusu duvarı ancak kendilerini koruyabilmek amacıyla örmüş oldukları o duvar sürekli olarak oradadır. Bunu yapmaktadırlar zira ufak şeylerden bile etkilenen fazlasıyla hassas bir yapıya sahiptirler ve bunu daha öncesinde iyi bir şekilde deneyimlediklerinden dolayı, bir daha buna benzer acıları çekecek olmaktan korkarlar. İşte bundan dolayı da, yengeç burcundan bir insana yaklaşma esnasında fazlasıyla titiz davranılmalı ve onu kırabilecek en ufak şeylerden bile kesin bir şekilde kaçınılmalıdır.
  • Örmüş oldukları duvarın arkasında, dünya üzerindeki en ılımlı ve de sevecen insanını bulmanız mümkündür.
Ördüklerin duvarın arkasında, dünyanın en ılımlı ve sevecen insanını bulabilirsiniz.
Onlarla ilk tanışmış olduğunuzda ördükleri duvarla yüzleşmeniz fazlasıyla normaldir. Size aslında çok sert bir şekilde görünebilir ve hatta umursamamakta olan tavırları sizi çileden çıkartmaya yeter. Lakin içlerinde o şekilde midirler? tabiiki de hayır; o duvarı aşmış olduğunuz zaman, karşınızda dünya üzerindeki en cana yakın ve hassas insanıyla karşılaşmış olursunuz. Sert olarak gözüken bakışlar yerini sevgi talep eden çok sevimli bir köpek bakışlarına bırakmış olur ve işte tam da o an, dünya üzerindeki en hassas insanıyla karşı karşıya gelmiş olduğunuzun farkına varırsınız.
  • Örmüş oldukları duvarı tek bir şey yıkmayı başarabilir: karşılarında yer alan insana güven sağlamak.
Ördükleri duvarı tek bir şey yıkabilir: karşılarındaki insana güvenmek.
Yengeçler aslında ilk olarak güvenmeyi talep eder; eğer ki size halen güvenmemiş durumdalarsa, elleri ve kolları bağlı bir biçimde, örmüş oldukları bu duvarın arkasından sizi izlemeye başlarlar. Bunu yapmak isterler zira ciddi anlamda güvenilir durumdaki bir insana ihtiyaç duyarlar yaşamlarında.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğdukları anda sevimlilik patlaması yaşamış olan 4 hayvan

Bu 10 ağaç türünü daha önce görmediğinize eminiz!