in

Yaz tatili konusunda özlenen detaylar

Bundan böyle benim tuzlu saçlarla dolaşarak banyoda orama burama girmiş olan kumları temizlemem gerekiyor, beni anlıyor musunuz?!!

Hepsinden daha da önce dünyanın en harika ve seçmesi en zor yol ayrımına denk gelmiş olmak insanı o kadar değişik bir moda sokuyor ki, tatil işte tam da o an başlamış anlamına gelir!

Hepsinden önce dünyanın en güzel ve seçimi en zor yol ayrımına denk gelmek insanı öyle bir moda sokar ki, tatil işte o an başlamış demektir!

Yaz mevsiminin resmi yemeği kesim bir şekilde ve kesinlikle mis gibi sebzelerden yapılmış olan o karışık kızartmadır. O sarımsaklı bir durumdaki domatesin kokusu bedenleri öyle bir sarmış olur ki, özellikle denizden gelmekteyseniz cenneti sizin için müjdelemişler gibi hissetmeye başlayabilirsiniz.

Yazın resmi yemeği kesinlikle ve kesinlikle mis gibi sebzelerden yapılan karışık kızartmadır. O sarımsaklı domatesin kokusu insanın bedenini öyle bir sarar ki, özellikle denizden geliyorsanız cenneti müjdelemişler gibi hissedersiniz.

Bazı zamanlarda tuzlu saçlar ile dolaşmak mecburiyetinde kalmak dahi çok güzeldir. Denizden çıkarak eve gitmeden hemen öncesinde markete veyahut çarşıya uğramış olanlar ne demeyi istediğimizi fazlasıyla iyi anlayacaktır. He elbette sahilde duş almakta aslında bir seçenektir ancak bu şekilde bir gerçek de yok diyemeyiz..

Bazen tuzlu saçlarla dolaşmak zorunda kalmak bile güzeldir. Denizden çıkıp eve gitmeden önce markete, çarşıya uğrayanlar ne demek istediğimi çok iyi anlar. He tabii sahilde duş almak da bir seçenek ama böyle bir gerçek de yok değil...

Parmak arası terlik modelleri aslında en olmadık zamanlarda kopmaz ise o tatilin hiçbir geçerliliği yok anlamına gelir. Ciddi bir anlamda da üreticiler bunun kopma zamanlarını tam olarak nasıl hesapladılar ise kesinlikle çok saçma sapan bir anda kopmuş olur o terlik.

Parmak arası terlikler en olmadık zamanda kopmazsa o tatili hiçbir geçerliliği yoktur. Gerçekten de üreticiler bunun kopma zamanını nasıl hesapladılarsa mutlaka ama mutlaka saçma sapan bir anda kopar o terlik.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spor konusunda atılan 14 tane mizahi tweet

Şimdi ise her şey tersine döndü!