in

WhatsApp’ta Nasıl Renkli Yazı Yazılır?

Mesajlaşma uygulamarı arasındaki en popülerleri WhatsApp’ta yazı yazma stilinizi veyahut yazı renginizi değiştirmeyi bilmiyor musunuz? Popüler durumdaki uygulama içerisinde yazılarınıza renk katmak amacıyla yapabilecek olduğunu ufak hareketlerin tüyoları.

Teknolojinin fazlasıyla gelişmiş olması ve alışkanlıkların değişmeye başlamasıyla beraber mesajlaşma uygulamaları çok fazla önem kazanmaya başlamış oldu. Popüler uygulamalar arasında yer alan WhatsApp uygulamasında emoji ile birlikte gif, resim ve de videolar paylaşıp mesajlaşmanıza çok daha farklı bir eğlence katabilirsiniz. Pekala mesajlarınızı kalın bir şekilde, eğik veyahut renkli yazıp çok daha ilgi çekici ve merak uyandırıcı duruma getirebilecek olduğunuzu biliyor muydunuz?

WhatsApp isimli uygulamaya gelmiş olan güncellemeler ile beraber artık değişik şekil ve renklerde yazı yazabilmek olanaklı.

WhatsApp Üzerinde Renkli Yazı Nasıl Yazılabilir?

WhatsApp uygulaması üzerinde renkli yazı yazmak amacıyla şimdilik herhangi bir şekilde kısa yol yok. Bununla birlikte WhatsApp’a özel geliştirilmiş olan üçüncü parti font uygulamalarıyla beraber yazınızın rengiyle beraber fontunu değiştirebilmeniz olanaklı. Bu 3. parti yapılan yazı renklendirme uygulamalarını internet üzerinde araştırma yaparak bulabilirsiniz. Bununla birlikte WhatsApp üzerindeki ”Hikayeler” kısmına renkli bir şekilde yazı yazabilirsiniz. Bunun sayesinde hikayelerinizi çok daha renkli hale getirebilirsiniz.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir dönemlerin keyifli aktivitelerindendi ancak şimdi çok komikler

WhatsApp’ta Kalın Yazı Nasıl Yazılabilir?