in

WhatsApp’ta Kalın Yazı Nasıl Yazılabilir?

WhatsApp isimli uygulama Facebook tarafından satın alınmasının sonrasında yoluna çok daha güçlü bir şekilde devam etmeyi sürdürürken getirilen yeniliklerle birlikte kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor ve kullanım oranlarını hiç bir şekilde düşürmüyor. Bu yeniliklerden biri olan kalın yazı özelliğine şöyle bir değinecek olursak WhatsApp uygulaması üzerinde kalın harflerle yazı yazabilmek amacıyla cümlenin başı ile sonuna yıldız işareti koymanız yazdığınız kelimenin kalın olmasını sağlayabilmek için yeterli olabilecektir.

WhatsApp Üzerinde Eğik Nasıl Yazılabilir?

WhatsApp üzerinde eğik yazı yazabilmek içinse cümlenin veyahut kelimenin başıyla sonuna alt çizgi koymanız yazdığınız yazınızı italik yazmanız için yardımcı olur.

WhatsApp Üzerinde Üstü Çizgili Yazı Nasıl Yazılabilir?

WhatsApp üzerinde üstü çizik yazı yazabilmenin simgesi ~ şeklinde belirlenmiş. Bu özel işareti yapmayı isteyenler ise WhatsApp Web üstünden Alt Gr + Ü şeklindeki kombinasyonu deneyebilirler. Mobil uygulama üzerinde kullanmak içinde klavyenizin özel karakterler menüsü üzerinden ~ sembolünü seçmelisiniz.

WhatsApp uygulaması üzerinde bu sembolleri kullanıp siz de mesajlarınızı istediğiniz bir şekilde kişiselleştirebilir ve de mesajlaşmalarınızı çok daha keyifli bir duruma getirebilirsiniz.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp’ta Nasıl Renkli Yazı Yazılır?

Bu 14 harekete sadece kedi sahipleri maruz kalıyor