in

Tüm zamanların en sevilmeyen burcu

İkizler burcunun hükmünü bilmemek elde mi? Kararsızlık onda, ani hareketler onda…

İkizler burcunun hükmünü bilmemek elde mi? Kararsızlık onda, ani hareketler onda… Ne ararsanız onda var. Birisine burcunu sorduğunuzda karşılığında ikizler cevabını almak büyük bir hayal kırıklığı oluyordur. Çünkü bilirsiniz işte, ikizler her zaman havalıdır ve aşk konusunda kimseyi umursamaz.

Bunun yanısıra ikizler burcu kendi halinde olan bir burçturdur da. Ama bu yüzünü kimseye göstermemek için durmak bilmeden çabalayıp durur. Yine de hiç kimseye yaranamayacağının da farkındadır bir yandan. Şen şakraktır, sevdiklerini mutlu etmeye bayılır. Yeter ki sevdiklerim mutlu olsun diye düşünür. Kimse bilmez ama fedakardır da İkizler. Vefalıdır. Sözünde durur ama yine de kararsızlığını yapmaya devam eder tabi öte yandan.

İkizler burcu olan insanlar susmak nedir bilmezler sürekli bir şeyler konuşurlar. Fakat konuştukları şeyler boş ve işe yaramaz şeyler değildir. Entelektüel bilgi birikimi açısından oldukça donanımlıdırlar. Bu özellikleri ile de birçok insanın ilgisini çekmeyi her daim başarmışlardır.

Hani bazı insanlar sende şeytan tüyü var derler ya öyle bir şey işte ikizler burcu. Herkes hem sevmez hem de bayılır ikizler burcuna. Hem en yakın arkadaşı olmak isterler hem de nefret ederler. Asla bilemezsiniz. Hep değişken ve mutludurlar. Bu durum onları rahatsız etmese dahi çevresindekiler için berbat olabilir.

Uzun ilişki yürütebilecek bir burç değildir. Tam aksine kısa ilişkiler onun için daha anlamlıdır. Çünkü aynı kişiyle devam ettiği takdirde kısa bir zaman sonra sıkılmaya başlayacaktır. Bu durum da onu depresyona sürükleyebilecek olan bir faktördür.

İkizler burcu her zaman sevilmeyen ve yüksek oranda kaçılan burç olmaya devam edecek. Kim ne derse desin böyle bu aslında. Yine de deli dolu hareketleri ve daha birçok kusursuz özelliği ile birlikte biz ikizler burcuna sahip olan insanları ve hayatlarındaki renklerini çok seviyoruz ve sevmeye de devam edeceğiz!

İkizler farkı her zaman kendisini belli eder, ikizler dostu olanın da sırtı kolay kolay yere gelmez. İkizlerin dostluğu ebedi olmaktadır, asla günlük bir dostluk olamaz.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cabir Bin Hayyan Kimdir?

Anne ve Oğulun hikayesi