in

Sonsuza dek bekar kalmak isteyeceğinize eminiz

Bazılarına ciddi anlamda da içim acımış durumda

– Kız arkadaşım ilk deneyimimizin ardından bana dönerek ”Lütfen bu yaptığımızı hiç bir şekilde yaşanmamış sayalım gibi” ifadelerine yer vermişti.

"Kız arkadaşım ilk deneyimimizden sonra bana dönüp 'Lütfen bunu hiç yaşanmamış sayalım' demişti."

– Keşke ayakta tutabilmeyi başarsaydım. Performansımı düşünerek o denli çok gerildim ki penisim hiç bir şekilde kalkmadı. Bu utanç ile tam olarak nasıl yaşadım bunu da bilmemekteyim.

– İkimiz de tecrübesiz bir durumdaydık ve o anda nereye boşalacağımı düşünmeden üstüne gelmiş oldu. Yüzüne baktığımda ise baştan aşağı sperm olduğunu görmüştüm..

– Zamanı geriye sarmayı başarabilsem, ilk deneyimimi ”Çizgili Pijamalı Çocuk” isimli filmi izlerken yaşamayı istemezdim. Konu tam olarak nasıl oraya geldi hiç bir şekilde bilmemekteyim.

"Zamanı geri sarabilsem, ilk deneyimimi 'Çizgili Pijamalı Çocuk' filmini izlerken yaşamak istemezdim. Konu nasıl oraya geldi bilmiyorum."

– Kız arkadaşımın utanç duymasına neden olmuştum. Zira o anın gazı ile birlikte, kalp atışlarını penisim üzerinde hissetmekte olduğumu söyledim. Ben orgazm olmaya gayret ederken bir baktım ki o kıpkırmızı hale gelmişti.

"Kız arkadaşımın utanmasına sebep olmuştum. Çünkü o anın gazıyla, kalp atışlarını penisimde hissettiğimi söyledim. Ben orgazm olmaya çalışırken bir baktım o kıpkırmızı olmuştu."

– Teşekkür etmiş idim

"Teşekkür etmiştim..."

– Yeniden o güne dönebilsem, kesin bir şekilde hunharca ağlamazdım.

"Tekrar o güne dönsem, kesinlikle hunharca ağlamazdım."

– beraber olduğum kişiyi değiştirmeyi talep ederdim 

"Birlikte olduğum kişiyi değiştirmek isterdim 😂"

– Hiç bir şekilde erkek arkadaşımın evine gitmiyordum zira ilk deneyimimizin olduğunda büyük annesi içeri daldı, kadının geçirmiş olduğu şoku hayal dahi edemezsiniz.

– İkimizin de birinci deneyimiydi, kan gelmiş olduğunu gördüğümde o kadar çok korkmuştum ki kız arkadaşım beni sakinleştirerek, bu durumu açık bir şekilde anlatmaya çalışmış idi.

"İkimizin de ilk deneyimiydi, kan geldiğini gördüğüm an o kadar çok korktum ki kız arkadaşım beni sakinleştirip, bu durumu anlatmaya çalışmıştı."

-Orgazm için bir taklit yapmazdım misal beğenmiyorsam beğenmemişimdir, yalana hiç bir şekilde gerek yok.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En saçma ilişki facialarından seçmeler

Geçen sene bizi çok güldüren 10 gündem olayı