in

Siyah elbise kombinleri

Siyah elbiseler şıklık amacıyla kadınların çok sık bir şekilde tercih etmekte olduğu renklerin ilk sırasında gelmektedir. Siyah elbiseler genel olarak kadınlar tarafından çok sık bir şekilde tercih edilmektedir. O kadar ki dolabı içerisinde siyah elbise bulunmayan kadın yoktur şeklinde bir iddiada ortaya atsak yanlış olmaz. Siyah renkli elbiseyle her mekan ile birlikte her tarzda şıklık yakalayabilmeniz de olanaklı.

Siyah elbise modelleri aslında kendi içerisinde de fazla modelin yanı sıra seçeneğe sahip durumdadır. Siyah elbise modellerinin vakar ile birlikte asil ve de şık göstermediği kadın hiç bir şekilde yoktur. Birde doğru renkler kullanılarak kombin yapılırsa olağan üstü bir şıklık kapıda desek yanlış olmaz.

Siyah renkli elbiseye takı konusunda tercih edecek olduğunuz en uygun renk ise beyaz inci olarak öne çıkıyor. Fakat beyaz yüzüğün yanı sıra kolye ile birlikte küpenin yerine kırmızı ile birlikte saks mavisi ya da yağ yeşili renginde bir takı da kullanabilirsiniz.

Siyah renk nerdeyse her bir renkle uyum sağlamaktadır. Fakat siyah fazlasıyla kapalı ve çok ağır bir renk olduğundan dolayı çok canlı ve açık renkler kullanılarak bu ifade yumuşatılacak olursa daha şık ve de hoş kombinler ortaya çıkmış olur.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etek kombinleri

Nişan elbiseleri