in

Sevgiliye söylenmesi gerekli bazı cümleler

Seni Seviyorum: Bu cümle ve bu sihirli sözcükler, ilişkilerde karşılıklı sıcaklığı, güveni ve yakınlığı belirler. Gün içerisinde, sabah evden çıkarken ve ya akşam eve döndüğünüzde, sevgilinize onu sevdiğinizi söyleyin. Karşılık beklemeden, içtenlikle ve keyifle. Kimin daha çok söylediği, kimin nasıl söylediği önemli değil. Hissederek ve yürekten gelen bir istekle söylenen her sözcük gibi bu sözlerde sihirlidir.

Özür Dilerim: Çoğumuz birlikte yaşadığımız ilişkinin içerisinde, bir süre sonra öyle yakınlaşırız ki, karşımızdaki insanı kendimiz zannederiz. İnsan kendisinden çok fazla özür dilemediği için olsa gerek, onu kırdığımızda, ona karşı bir hata yaptığımızda ve ya bir şeyleri unutup, atladığımızda sevdiğimiz insandan özür dilememeye başlarız. Bu yakınlık gibi gelse de aslında o kişiye karşı yapılan büyük bir saygısızlıktır. Özür dilemek ve gönül almak ilişkilerde en büyük meziyettir.

Seni Anlıyorum: Bu cümleyi hemen tanımışsınızdır. İlişkilerin en başında, nedense herkes birbirini sonsuz bir duyarlılık ile anlar. Ama zaman geçtikçe kişiler birbirini görmezden gelmeye ve anlamamaya başlar. Sevdiğiniz insanın sorunlarını, düşüncelerini ve hayata bakış açısını anlamalısınız. Ona bu duyarlılığı gösterip, sözcükleri ve sözcüklerin hakkını vermelisiniz.

Sevdiğiniz insana onu anladığınızı ve sevdiğinizi söyleyin. Onun yanında olduğunuzu ve ona ihtiyacınız olduğunu da.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş listesi hazırlamanın pratik yolları

Planlı ev hayatı önerileri