in

Pudra rengiyle uyumlu renkler

2010’lu senelerin hemen sonrasında yükselişe geçmeye başlanan ve kadınlar tarafından çok sık bir şekilde kullanılmakta olan pudra rengi, geçmiş olduğumuz günlerde olduğu gibi bugün içerisinde de trendler arasında bulunuyor.

Pudra rengi aslına bakılırsa soft ve de yumuşak bir renk olmasından dolayı uyumlu renkleri de fazlasıyla çoktur. İki renkli kombinler üzerinde kombine çok büyük bir enerji katmakta olan renk, üç renkli kombinler içerisinde de kombine ışıltı katan renk şeklinde karşımıza çıkabilir. Sportif bir durumda ve modern olan kombinlerin en soft rengi olarak öne çıkan pudra hangi renkler ile uyum sağlar?.

Pudra ile beyaz renk kombini özellikle de yaz dönemi içerisinde tatil kombinleri şeklinde karşımıza çıkıyor. Fakat beyaz rengi kullanarak yapacak olduğunuz ilkbahar mevsimi ile sonbahar mevsimi kombinleri esnasında pudra rengi kot ya da blazer ceket kullanımı sağlayacak şıklığa imza atmanız da mümkün.

Pudra rengi kullanarak ton sür ton yapma konusunda bir isteğiniz varsa pembe rengi kesinlikle kullanmanız gerekli. Özellikle de toz pembe rengi kullanıp mükemmel kombinlere imza atmanız olanaklıdır. Misal olarak, yapmış olduğunuz pudra rengine sahip kombinler içerisinde toz pembesi rengine sahip çantanın yanı sıra ayakkabı ile birlikte fular, etek, pantolon, şal, yelek, cüzdan, keme ve de takı kullanımı sağlayabilirsiniz..

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bordo renkle uyumlu olan renkler

Etek kombinleri