in

Nişan elbiseleri

Bir yola çıkma kararı aldınız ve bunun kapsamında artık nişan telaşı başlamış oldu. Pekala, nişan esnasında ne giyeceksiniz bunla ilgili bir karar verebildiniz mi? Nişan kıyafetleri seçimi yaparken nişan yapılacak mekanın ile birlikte mevsim ve de vücut tipinizin önemi çok büyük bir önem arz etmektedir. Nişan yapma konusunda karar verdiğiniz zaman tüm bunların yanıtının uyumlu durumda bulunması gereklidir.

Nişanın gerçekleştirileceği mekanı nişanlıktan daha önce seçmeniz gerekiyor. Nişan gerçekleştirilecek yer bir salonsa nişan kıyafetinizin boyu uzun ve etekleri de kabarık bir durumda bulunmalıdır.

Tarzınızı da en ince ayrıntısına kadar belirlemeniz gerekli. Ten renginize uyumlu renkteki bir arkadaşınızı da yanınıza alarak karar vermeniz daha iyi olacaktır. Salon içerisinde gerçekleştirilecek nişan törenlerinin makyajı az daha gösterişli durumda bulunmalıdır.

Ev içerisinde nişan yapmaya hazırlananlara da sade elbise modellerini önermekteyiz. Kabarık bir durumda olmayan abiye modelleri ve misal olarak dantelli abiye modellerinin arasından seçimler gerçekleştirmeniz olanaklıdır.

Açık havada nişan yapılacaksa düz ve de sade şifon elbise modellerinden kullanabilirsiniz.. Gece salon içerisinde ya da otelde nişan gerçekleştirilecekse kabarık nişan elbiselerinden seçim yapmalısınız. Kış döneminde nişan yapmaya hazırlanıyorsanız uzun kollu nişan elbise modellerinin arasından seçimler gerçekleştirmelisiniz. Kadife nişanlıkların yanı sıra pelerinli abiye modelleri tercihlerinizin arasında bulunabilir. Tüllü nişanlıkların yanı sıra şifon nişanlık modelleri ilkbahar ve yaz ayları içerisinde kullanılabilmektedir.

Avatar

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siyah elbise kombinleri

Yetişkin bir birey olmadan önce bu kitapları okumalısınız