in

Kızların Regl dönemiyle alakalı atılan 9 ilginç tweet

– Regl olmuş durumdayım!

"Regl oldum."

– 7 yaşında olan bir çocuk: ‘Kadınlar hafta sonu olduğunda da regl olur mu?’ Ben cevap olarak: Evet. *Çocuk ise kendi kendine ‘Ah Tanrım’ diyor*

7 yaşındaki çocuk: "Kadınlar hafta sonunda da regl oluyor mu?" Ben: Evet. *Çocuk kendi kendine "Tanrım" der*

– Biraz önce kedime bakarak ‘Sen benim en iyi arkadaşlarımdan birisin dostum’ dedikten sonra ağlamaya başladım yani zannediyorum ki regl olmam için çok az kaldı.

"Az önce kedime bakıp "Sen benim en iyi arkadaşımsın dostum" deyip ağlamaya başladım yani sanırım regl olmama az kaldı."

– Regl sancılarım için yardımcı olması amacıyla aşırı bir şekilde ışınmış bilgisayarımı karnımın üzerine koydum zira ben çok modern bir kadınım.

"Regl sancılarıma yardımcı olsun diye aşırı ışınmış bilgisayarımı karnıma koydum çünkü modern bir kadınım."

– Michelle’in de sürekli olarak PMS yaşamakta olduğunu bilmek beni çok fazla rahatlatmakta.

"Michelle'in de PMS yaşadığını bilmek beni rahatlatıyor."

– Mağaza içerisinde yer alan bir kadın sepetinde bulunan bir kutu tamponun yanı sıra dondurma ve de şarapla sıramı çalmış durumda. Bu vaziyetle hiç bir şekilde uğraşabilecek değildim.

"Mağazadaki bir kadın sepetindeki bir kutu tampon, dondurma ve şarapla sıramı çaldı. Bu durumla uğraşacak değildim."

– ‘İlaç firması: Lütfen altı saatte sadece iki kez alın.’ Regl olmuşumdur ve ilk saati içerisinde ikinci ilaç kutusuna geçmişimdir:

" 'İlaç şirketi: Lütfen 6 saatte 2 defa alın.' Reglimdir ve ilk saatinde ikinci ilaç kutusundayımdır:"

– Regl olduğumu bilmekteyim zira az önce buzdolabımın arka kısmında aldığımı bilmemekte olduğum bir yoğurt buldum ve bunun sonrasında da ağlamaya başladım.

"Regl olduğumu biliyorum çünkü az önce buzdolabımın arkasında aldığımı bilmediğim bir yoğurt buldum ve ağlamaya başladım."

– Erkek arkadaşımla konuşurken reglimin başlayacağını ifade ettim ve bana cevap olarak ‘YİNE Mİ?’ cümlesini kurdu. Biliyor musun, çok haklı bir durumdasın. Aboneliğimi hemen iptal edeceğim.

"Erkek arkadaşıma reglimin başlayacağını söyledim ve bana "YİNE Mİ?" dedi. Biliyor musun, haklısın. Aboneliğimi iptal ediyorum."

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Her şey planlandığı gibi gitmeyebilir!

Kendilerine nasıl yüründüğünü paylaşan 10 kişi