in

İçimizi ısıtan duygu dolu 8 fotoğraf

Güzel durumdaki duyguların günlük hayatımıza katmakta oluğu pozitif etki hususunda nerdeyse hepimiz hemfikir olmuşuzdur. Bu çok harika duyguları deneyimleyebilmemiz amacıyla da fazla gayret etmemize hiç bir şekilde gerek yok. Bazı zamanlar, çok uzun bir zamandan beri görmemekte olduğumuz en iyi arkadaşımızı görmek dahi aslına çok kolay bir hayalin gerçeğe dönüşmesi amacıyla ihtiyacımız olabilen tek bir şeydir.

  • Oğlum ile birlikte onun en iyi arkadaşı.
"Oğlum ve en iyi arkadaşı."
  • Tamamen bekar bir baba olmak hiç bir şekilde basit değil lakin bazı durumlarda öteki babaların belki de deneyimlemeyi başaramayacağı şeyleri yaşamaktayım.
"Bekar bir baba olmak kolay değil fakat bazen diğer babaların belki de deneyimleyemeyeceği şeyleri yaşıyorum."
  • Sadece birkaç hafta öncesinde büyükbabam 95. yaşını kutladı.
"Birkaç hafta önce büyükbabam 95 yaşına girdi."
  •  ”Arkadaşım ile birlikte rastgele Disneyland’e gitme konusunda bir karar verdik. Trene her bindiğimizde ise çekebildiğimiz kadar harika ve komik fotoğraflar çekmek için büyük bir özen göstermekteyiz. Bu çekmiş olduğumuz fotoğraf ise benim en favorilerimden.
"Arkadaşım ve ben rastgele Disneyland'e gitmeye karar verdik. Trene her binişimizde çekebildiğimiz kadar komik fotoğraflar çekmeye özen gösteriyoruz. Bu fotoğrafsa benim favorim."
  • Başımıza gelmiş olan iflastan ve nerdeyse evsiz kalmış olmamızdan, sahip olmayı başardığımız ilk evimizi kilitlememize…
"Başımıza gelen iflastan ve neredeyse evsiz kalmamızdan, sahip olduğumuz ilk evimizi kilitlememize..."
  •  Büyükannem çok yoğun tedaviler görerek meme kanserini yenmeyi başardı ve o zamandan bu yana da tüm maratonlara katılım gerçekleştirmeyi sürdürüyor.
"Büyükannem meme kanserini yendi ve o zamandan beri maratonlara katılıyor."
  •  Arkadaşımın kardeşi bugün içerisinde sevgilisine bir evlenme teklifinde bulundu. Bu söz konusu görüntü ise çekmiş olduğum videodan çok önemli bir kare. Kız arkadaşı bu teklif için evet cevabını verdi!
"Arkadaşımın kardeşi bugün sevgilisine evlenme teklifi etti. Bu görüntü de çektiğim videodan bir kare. Kız arkadaşı evet dedi!"
  • Yaratıcı bir durumda olmayı çok fazla seviyorum, bu ise en son eserimi çok mutlu bir biçimde gösterdiğim esnada çekilmiş bir fotoğrafımdır.
"Yaratıcı olmayı seviyorum, bu da en son eserimi mutlu bir şekilde gösterirken fotoğrafım."

Avatar

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğu Karadeniz bölgesinin ilginç isimlere sahip 20 tane lezzeti

Doğanın tüm gücünü gözler önüne seren 15 hayran eden fotoğraf