in

Gri renkle uyumlu renkler

Gri renkle sarı rengi hem spor kombinler üzerinde, hem ise özel gün ile birlikte gece kombinleri içerisinde kullanmanız mümkün. Gri ve sarıyı kullanarak kombin yapma esnasında sarı rengi hiç bir şekilde abartmadan kullanmanız gerekiyor. Misal olarak, takım elbisenin iç kısmına gömlek şeklinde kullanacak olursanız tam bir facia olacaktır. Gri renkle sarı renk beraber kullanılacaksa sarının en açık tonunun kullanılması gereklidir.

Gri renkle korkusuz bir şekilde kombin yapma konusunda bir isteğiniz varsa kırmızı rengi kullanmanız gerekiyor. Gri renkli pantolon üzerine kırmızı renkli bir tane bluz, gri renkli eteğin üstüne kırmızı gömlekle ve buna benzeyen bir çok kombin yapmanız olanaklı.

Tarz kombinler yapabilmek amacıyla gri renkle birlikte yeşil rengi de bir arada kullanmanız mümkün. Fakat gri renk ve yeşil rengi beraber kombin yapma esnasında üçüncül renkleri de kullanacak olursanız daha şık kombinlere imza atmış olursunuz. Gri yeşil kombinlerini yapmak amacıyla en fazla tercih edilerek kullanılan renkte haki yeşili olarak öne çıkıyor.

Gri renkle turuncu rengin uyumunu kullanarak çok değişik ve enerjik kombinler yapmanız da mümkün. Özellikle de yaz kombinleri yapma esnasında gri renkle turuncu kombini yapıp çok daha pozitif olmanız olanaklıdır.

Kış kombinleri yapma esnasında siyah renkli bir pantolon ile birlikte turuncu renkli bir bluz ve de gri rekli ceket kombini yapmanız da mümkün olabilir.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Birbirine çok yakışabilen renkler

Bordo renkle uyumlu olan renkler