in

Gerçek aşkı gösteren 12 duygusal fotoğraf

 • Birlikte geçirmiş oldukları 72 senenin sonrasında nihayet evlenebilmiş olan güzellikler.
Beraber geçirdikleri 72 yılın ardından sonunda evlenebilen güzellikler.
 • Büyük annem çok yakın bir zaman içerisinde vefat etti. Bir erkeğin tam olarak aşık olduğunda nasıl bir halde olduğunu görmem amacıyla da bana bu fotoğrafı yollamıştı. 60 seneden daha uzun zamandır evli durumdalardı.
"Büyük annem yakın zamanda vefat etti. Bir erkeğin aşık olduğunda nasıl olduğunu görmem için bana bu fotoğrafı göndermişti. 60 yıldan uzun süredir evlilerdi."
 • Annemle kahvaltı yapmaktaydık ve bu çok yakışıklı durumdaki adam merhum eşiyle karşılıklı bir şekilde kahve keyfi yapmaktaydı. Herkes aslında bu şekilde bir aşkı hak etmekte
"Annemle kahvaltı yapıyorduk ve bu yakışıklı adam merhum eşiyle karşılıklı kahve keyfi yapıyordu. Herkes böyle bir aşkı hak ediyor."
 • Büyük annem bilek kısmından bir ameliyat olmuştu. Saçlarını yapamadığından dolayı da büyük babam onun saçlarını yapmıştı.
"Büyük annem bileğinden ameliyat oldu. Saçlarını yapamadığı için büyük babam onun saçlarını yaptı."
 • Büyük babam sadece bir kaç ay öncesinde yaşamını yitirdi. O zamandan bu yana da bugün ilk defa evine özel bir ziyaret gerçekleştirdim ve eşinin düğün kıyafetlerini böyle asmış olduğunu gördüm. Aşk mı diyor orada birileri?
"Büyük babam birkaç ay önce vefat etti. O zamandan beri bugün ilk kez evini ziyaret ettim ve eşinin düğün kıyafetlerini bu şekilde astığını gördüm. Aşk mı dedi biri?"
 • Her gece uykuya dalmadan önce ona şarkılar söylemeye devam etti. Hayat arkadaşını uğurlamadan sadece dakikalar öncesinde de aynı şeyi yaptı. 70 senedir devam eden çok büyük bir aşk!
"Her gece uyumadan önce ona şarkılar söyledi. Hayat arkadaşını uğurlamadan dakikalar önce de aynısını yaptı. 70 yıllık büyük aşk!"
 • Halen genç yaşta kalmış olanlar
Hala genç kalanlar
 • Bu sabah erken saatlerde Starbucks içerisinde bu yaşçı çifte rastladım. John ismine sahip olan bu adam, hafızasını yitirmiş olan eşi Linda’ya alfabeyi tekrardan öğretmekteydi. Aşk ile birlikte sabır ve de anlayış..
"Bu sabah Starbucks'da bu çifte denk geldim. John adındaki bu adam, hafızasını kaybetmiş eşi Linda'ya alfabeyi yeniden öğretiyordu. Aşk, sabır ve anlayış..."
 • 70 senelik bir zamanın ardından düğün günlerini tekrardan yaşama kararı alan minnoş bir çift
70 yıldan sonra düğün günlerini yeniden yaşayan minnoş çift
 • Dünyayı hiç bir şekilde umursamıyorlarsa demek ki…
Dünya umurlarında değilse demek ki...
 • En son kalp atış anına kadar. 96 yaşında bulunan büyük annem ile birlikte 100 yaşında bulunan büyük babam. 77 sene devam eden bir evlilik. Son nefesine dek büyük annemin yanında olmaya devam eden büyük babam.
"Son kalp atışına kadar. 96 yaşındaki büyük annem ve 100 yaşındaki büyük babam. 77 yıllık bir evlilik. Son nefesine kadar büyük annemin yanında olan büyük babam."
 • Aşk aslında fazlasıyla garip. 90 yaşında bulunan büyük babam, büyük annemin açık kalp ameliyatı olmasının ardından dört gün boyunca bu sandalyeyi hiç bir şekilde terk etmedi.
"Aşk çok garip. 90 yaşındaki büyük babam, büyük annemin açık kalp ameliyatından sonra 4 gün boyunca bu sandalyeyi terk etmedi."
Avatar

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alıç meyvesinin faydaları nelerdir?

Çılgın Korsan Jack’in en iyi çizgi filmler arasında olduğunu kanıtlayan kareler