in

Facebook’ta arkadaş ekleme engeli nasıl kaldırılır?

Facebook arkadaş ekleme engeli son zamanlarda birçok Facebook kullanıcısının karşılaştığı sorunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Forumlarda bu konuları dile getiren internet kullanıcıları yorumlarından görülüyor ki, birçok kullanıcı Facebook’a kızgınlık dolu sözler gönderiyor.

Facebook üzerinde arkadaş ekleme sırasında karşılaşılan bu sorunun ana içeriği “This Request Can’t Be Sent. Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem.” şeklinde karşımıza çıkıyor. Yani Facebook teklif gönderilemiyor ve bu kullanıcıyı kişisel olarak tanıyor musun ibaresini kullanıcılara sunuyor. Bunun yanında daha fazla bilgi için yardım merkezine başvurulmasını öneren Facebook mesajı, ayrıca sunulan mesajda bir yanlışlık görülüyorsa rapor edilmesi için uyarı veriyor.

Diğer yandan konu üzerinde yapılan yorumlar ise ortak arkadaş bulunmayan arkadaş teklifleri için böyle bir önlemin alındığı yönünde karşımıza çıkıyor. Ancak bazı Facebook kullanıcıları ortak arkadaşları bulunmasını rağmen aynı hata ile karşılaştıklarını belirtiyor. Uygulamanın yaklaşık olarak 4 ya da 5 gün sonra kalktığı ise gelen bilgiler arasında.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dolu dolu kahkahalar attırmayı başaran 10 kişi

İlaçlama konusunda kriterler nasıl olmalı?