in

Evden ek işle para kazanılabilir mi?

Ülkemizde internet üzerinden ve birebir iletişim kurarak ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Günümüzde ekonomik sıkıntılar yüzünden geçim bir hayli zorlaşmıştır. Bunun sonucunda insanlar ek iş arayışı içerisine girdi. Genellikle ev hanımlarının ev ekonomisine katkı sağlamak için yaptıkları bu ek işleri kişi kendi evinden çalışabilmektedir. Evde ek iş veren firmalar hangileri sorusuna sağlıklı bir cevap vermemiz doğru olmaz. Güncel olarak ilan verilen internet sitelerini ve sosyal medya hesaplarını takip ederek bu firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Evlere iş veren firmalar genellikle aşağıda sıralanan işler konusunda hizmet talep etmektedir.

Evde Sabun Paketleme İşi
Bu iş genellikle firmaların sizlere gönderdiği sabun kalıplarından sabunları doğru ölçülerde çıkartmanız istenecektir. Bu ölçüleri işveren verecektir. Sonrasında hazır olan kutulara sabunları koyup büyük kolilere yerleştirmeniz istenmektedir. Bu iş için size gerekli olan malzemeler şunlardır; koli bandı, paketler için koli, sabun paketleri, keskin bir bıçak ve küçük not kağıtları. Burada not kağıtları ve bıçak hariç bütün malzeme ve gerekli materyaller firma tarafından karşılanmaktadır.

Bu ek işi aksatmadan yaptığınız takdirde aylık en az 2000 – 2500 TL gibi güzel kazançlar elde etmeniz mümkün.

Evde Etiket İşi
Evde ek iş veren firmalar en çok verdikleri işler arasında evde etiket işi bulunmaktadır. Dört mevsimde yapılacak iş olduğundan dolayı sürekliliği en uzun olan işlerden bir tanesi. Firmalar satışa çıkacak ürünlerine etiket basımı yapılmasını isterler. Bu iş ise ek iş olarak evlere verilmektedir. Sadece ürünlerin üzerine satış etiketi basarak ayda 1500 – 2000 TL arası kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi
Özellikle düğün sezonunda revaçta olan bu iş ile güzel kazançlar elde etmeniz mümkün. Herkes tarafından rahatlıkla yapılabilecek bu iş ile aylık 1500 – 2000 TL gibi meblağlar kazanmanız mümkün.

Buna benzer birçok iş evlere ek iş olarak verilmektedir. Artık ek iş veren firmalar üzerinden işlem yapmak ve bu firmalara ulaşmak için güncel olan web siteleri, sosyal medya hesapları, gazete iş ilanları ve buna benzer yerleri sürekli takip ederek bulabilirsiniz. İş alımı yaparken mutlaka yapabileceğiniz kadar iş alımı gerçekleştiriniz. İşi aksattığınız takdirde firma size bir daha iş vermeyebilir.

Avatar

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En saçma 20 takıntı

Minicik ayrıntıları bile atlamayan 15 mizahşör