in

Etek kombinleri

Etek Kombinleri aslına bakılırsa günlük bir şekilde kullanılan rahat kıyafetlerin arasında kendisine yer buluyor.

Bugün içerisinde sizler için pileli etek modellerinin yanı sıra kalem etek modelleri ile birlikte kloş etek modelleri ve mini etek modellerinin kombinleri hakkında bilgiler vermiş olacağız. Ekose etek modellerinin yanı sıra kareli etek modelleri yada baskılı etek modellerini kullanarak spor ayakkabı kombini yapıp çok daha rahat, çok daha tarz, çok daha havalı ve zahmetsiz bir şekildeki şıklığa imza atmanız da mümkün.

Etek modelleri aslında kullanım alanlarına göre değişiklik gösteriyor gibi duruyor olsa bile tüm modeller doğru parçalar kullanılarak kombin edildiğinde her bir ortam üzerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Misal olarak iş ortamı içerisinde çok sık bir şekilde tercih edilerek kullanılan kalem etek modelleri, günlük kombinler içerisinde de kullanılabilmektedir.

Kalem etek kombinini kullanabilmek amacıyla iş ve de ofis ortamı hiç bir şekilde gerekmiyor. Kalem etek kombini yapma esnasında hafif salaş bluz modelleri ya da gömlek kullanımı gerçekleştirmenizi önermekteyiz. Kalem etek modelleriyle birlikte stiletto ayakkabı modelleri ile birlikte yüksek topuklu sandalet modelleri ya da uzun çizme modeli veyahut bot modelini kullanmanız olanaklıdır.

Kısa kloş etek modellerini kısa kola sahip büstiyer ile birlikte slim fit gömlek modelleri ve crop top üstler kullanılarak kombin yapılabilir. Desenli mini etek modelleriyle düz üstü kıyafetler, düz ile birlikte sade etek modelleriyle de desenli üst kıyafetleri kullanarak kombin yapabilmeniz olanaklıdır.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pudra rengiyle uyumlu renkler

Siyah elbise kombinleri