in

CS:GO ile alakalı Google’de en fazla yapılmış olan aramalar

Merhaba değerli takipçiler , biliyorsunuz ki CS:GO‘da günümüzde baya hile mevcut seçkin hesaplarda tabi bu risk biraz daha azalıyor ve bizde merak ettik bu 3. parti yazılım kullanan insanlara bu hileyi dağıtanlar kimler bu sözde oyuncular google da ne aratıp nasıl bunlara ulaşıyor tarzı kendimize sorduk ve araştırmaya koyulduk gerçi aşağı yukarı hepimiz tahmin ediyoruzdur fakat arananlar listesini buraya yazarsak liste baya bir kabarık olacağa benziyor. Aranlar listesinden birkaç tanesini sizlerle paylaşacağız .

CS:GO Hakkında Hile Arayanlar
counter strike global offensive aim hack
counter strike global offensive cheats
counter strike global offensive duvar hilesi
counter strike global offensive hack
counter strike global offensive hileleri 2017
counter strike global offensive hack 2017
counter strike global offensive wallhack
Ve CS:GO’da Hile Sonrası Çözüm Arayanların Aradıkları
counter strike global offensive vac ban kaldırma
counter strike global offensive vac hatası
counter strike global offensive vac ban

Liste aslında olduğunca karabarık fakat sizler için asıl göze çarpanları listeledik bunlar haricinde masum oyuna yeni başlamış cs:go oyuncuları da mevcut.

Counter Strike : Global Offensive’de VAC koruması bizce yetersiz kalıyor hile kullanan kişi er ya da geç fark edilip oyundan uzaklaştırılıyor fakat o güne kadar oyunda kullanmış olduğu hile bizim oyunu kaybetmemize ve rütbe düşmemize neden oluyor. Kişi oyundan uzaklaştırıldığında eğer bizim takımdaysa maçımız siliniyor yani kazanamamız gidiyor ve rütbemiz düşüyor karşı takımdaysa eğer biz kaybettiysek oyuncu oyundan uzaklaştırıldığında kaybetmemiz silinmiyor öylece kalıyor gibi birşey bizim düşüncemiz acilen oyunun güvenlik sisteminin kendini güncellemesi gerek hiç yoktan oyunda 20 seviyeye gelemeyen rekabetçi girememeli bu sayede varsa oyunda bi hileci 20 level olana kadar fark edilir 20’den sonra açanlar olsa dahi o kadar fazla olmayacaktır. Bu tabi bizim görüşümüz ki görüşlerimizin de gerçi bir değeri yok Steam’in gözünde dile getirmenin cezası olmadığı sürece bunları yazabiliriz.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-Spor Nedir?

Oyunlarda FPS nasıl arttırılır?