in

Cinsellikten soğutan bahtsızlıklar

Yaşamış oldukları talihsizliklerden dolayı belki de bir daha hiç  bir şekilde seks yapmayı düşünmemekte olan ve terler dökmüş olduğu anları anlatan insanları sizlere özel olarak düzenledik

– Mastürbasyon yapma esnasında uyuyakalmışım.

"Mastürbasyon yaparken uyuyakalmışım."
Mastürbasyon yapma esnasında nasıl olduysa uyuyakalmışım. Erkek kardeşim içeriye girerek o halimi gördükten sonra aniden gülmeye başlamış. Ailem ise kardeşimin bu şekilde neye gülmekte olduğunu merak ederek gelmişler ve hemen sonrasında onlar da gülmeye başlamış. Üstüme ayakkabı atıp uyandırdılar. İnanması zor bir seviyede utanmıştım, hemen üstümü değiştirerek evden birkaç saatlik süre için uzaklaştım. Babam ise söz konusu bu hikayeyi büyükannem ile birlikte büyükbabama da anlattı ve düğünüm olduğu zaman da herkese anlatacak olduğu konusunda ant içti.

– Dişlerini geçirip kanattı

"Dişlerini geçirdi ve kanattı."
Oral seks denemesi yapmadan daha öncesinde bir kaç defa flört edin. Niçin mi? Biraz gotik durumda bulunan kız arkadaşım ile ilk oral seksimizi yapmaktaydık. Elbette ki acıdan fazlasıyla hoşlanmakta olduğunu hiç bir şekilde bilmiyordum. Dişlerini penisime geçirmiş oldu ve kurtulmaya çalıştığım esnada da kanatarak bu kanı emmeye başladı. Yaşamımın en karmaşık orgazmını yaşamaktaydım. Daha sonrasında ise acıyı hissetmeye başladım ve yaklaşık olarak on beş dakika kadar ağladım. Kız arkadaşım aslında bir vampir olduğuna inanmaktaymış.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kahkaha seviyesini üst seviyeye çıkaracak 11 paylaşım

Kahkahaya boğulacağınız 12 paylaşım