in

Burçlara Göre Meslek Seçimi

İnsanlar dünyaya gelmiş olduğu saatlerine göre mensup bulundukları o özel burcun özelliğini taşımaktadırlar. Astrolojik bir durumdaki doğum haritasına bakıp kendinize en fazla uyan mesleği bulabilecek olduğunuz gibi meslek seçimi konusunda dikkat etmeniz gerekli farklı noktalar da bulunmaktadır. Meslek seçimi yaparken burcunuzla birlikte, yeteneklerinizi de göz önünde bulundurun.

Koç Burcu: Liderlik ruhuna sahip olan koç burcu mensupları için uygun meslekler: Ticari faaliyetlerde girişimcilik, çalıştığı ortamda lider olmak ve askeri alanları kapsayan meslekler koç burcu için ideal mesleklerdir.

Boğa Burcu: Boğa burcu için rahatlık son derece önemlidir. Yaşam alanlarında, çalışma ortamlarında rahatlığı ön planda tutarlar. Boğa burcu için uygun meslekler: ekonomi, takı tasarımı, işletme, yemek yapımı gibi el sanatları gerektiren her türlü mesleği yapmaya kabiliyetleri vardır.

İkizler Burcu: Öğrenmek ve öğrendiklerini başkaları ile paylaşmak ikizlerin vazgeçilmez tutkularındandır. İkizler için uygun meslekler: Yazarlık, gazetecilik, muhabirlik, reklam ve iletişim, basın yayını kapsayan her türlü alanda kolay bir şekilde başarılı olurlar.

Yengeç Burcu: Özgüven sahibidirler. Yengeç burcu için uygun meslekler: Risk taşıyan her türlü iş, araştırma gerektiren her türlü alan yengeç burcu için idealdir.

Aslan Burcu: Gerek sosyal hayatta gerekse iş hayatında ön planda olmayı severler. Aslan burcuna uygun meslekler: Yöneticilik, sahne sanatçılığı, işletmecilik, oyunculuk aslan burcu için ideal alanlardır.

Başak Burcu: Detaycı kimliği ile bilinen başak burcu iş konusunda mükemmeliyetçidir. Bu burca uygun meslekler: Öğretmenlik, eleştirmen, iletişim uzmanlığı, cerrahlık, hemşire gibi dikkat ve detay gerektiren mesleklerde başarıyı yakalayabilirler.

Terazi Burcu: Bulunduğu her ortamda duygusallığı ön planda tutar. Mutlu olmadığı bir ortamda çalışmaz. Terazi burcuna uygun meslekler: Görsel sanatlar, danışman, takı tasarımı, politika sevdiği her alanda başarılı olabilirler.
Akrep Burcu: Hayatın anlamı güçtür. Bu burca uygun meslekler: psikolojik danışman, satış ve pazarlama özellikle ticari alanlarda çok başarılı olurlar.
Yay Burcu: Yay burcunun temel özelliği üretken olmaktır. Bu burca uygun meslekler: öğretmenlik, kişisel gelişim, danışman, doktor asistan, müzisyen bu alanlarda başarılı olurlar.
Oğlak Burcu: Çalıştığı alanda zirveye tırmanırlar. Bu burca uygun meslekler: Organizatör, bilim ve teknik, ticari sektörlerde başarı sağlarlar.
Kova Burcu: Takım çalışması yapmak kova burcunun en büyük zevklerinden biridir. Teknoloji uzmanlığı, kaşif elektrik elektronik, sportif faaliyetlerde başarı sağlayabilirler.

Balık Burcu: Yeteneklerini çalıştığı ortamda sergilemeyi severler. Bu burca uygun meslekler: denizcilik, su ürünleri yetiştiriciliği, her türlü devlet memurluğunda başarı sağlayabilirler.
Burçlara Göre Meslek Seçimi Yaparak Sizde Rahat Bir Yaşama Kavuşabilirsiniz..

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu 10 ağaç türünü daha önce görmediğinize eminiz!

Reiki Nedir?