in

Bu ünlü isimlerin eskiden sevgili olduklarını biliyor muydunuz?

Gözümde canlanıyor o büyük bir mazi, sevgilim nerde ben neredeyim konseptimize sahip derlememize hoş geldiniz.  Biraz geçmiş döneme giderek televole günlerini gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bu yazmış olduğumuz aşkların kaç adetini anımsayabilirsiniz?

– Beren Saat ile Alper Kul

Beren Saat - Alper Kul
Alper Kul ile birlikte protez durumdaki saçı, Beren Saat’in ilk dizilerinden Aşka Sürgün adlı diziden set aşkı olmuşlardı.

– Nurgül Yeşilçay ila Tolga Karel

Nurgül Yeşilçay - Tolga Karel
Beraber tek bir tane daha fotoğraflarının bulunmuyor olması, Nurgül Yeşilçay’ın bir zamanlar (İkinci Bahar dizisinin olduğu senelerde) Tolga Karel’le beraber oldukları gerçeğini hiç bir şekilde değiştirmemekte.

– Mehmet Aslan ile Çağla Şikel

Mehmet Aslan - Çağla Şikel
Yıll 2005, Mehmet Aslan’ın yaptığı yorumlardan biri de ”Çağla istese ciğerimi bile verebilirim”

– Öykü Serter ile Koray Candemir

Öykü Serter - Koray Candemir
O zamanlarda adının Kargo olduğu düşüncesi bulunan Koray Candemir, 1999 senesinden 2005 senesine dek Öykü Serter’le birlikteydi.

– Arzu Yanardağ ile Mustafa Altıoklar

Arzu Yanardağ - Mustafa Altıoklar
Ne kadar fırtınalı aşklar görmüş aslında bu magazin dünyası. 1990’lı senelerin sonlarında başlayarak 2000’lerin başlangıcında sona eren! Bu söz konusu aşkın meyvesi de Altıoklar’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Asansör’ adlı filmdi

– Ebru Akel ile Kenan Doğulu

Ebru Akel - Kenan Doğulu
Kenan Doğulu’nun herkes tarafından bilinen ilk uzun soluklu ilişkisi budur. Tuğçe Kazaz’ın uğruna da Ebru Akel’i terk etmiş olduğu söylentileri vardır.

– Ezgi Mola ile Umut Kurt

Ezgi Mola - Umut Kurt
Bizler sürekli olarak ‘arkadaşlar mı yoksa sevgili oldular mı’ diye düşünmekteyken yedi sene geçti. Sonrasında ise bir duyduk ki ayrılık konusuna açıklama geldi.

– Hakan Altun ile İclal Aydın

Hakan Altun - İclal Aydın
Hakan Altun’u telefonun başında bekletmiş olan insan aslında İclal Ayrın’dan başka biri değildir. Bilenler bilmeyen kişilere anlatsın da bu söz konusu bahsi kapatabilelim artık.

– Deniz Çakır ile Cihan Ünal

Deniz Çakır - Cihan Ünal
Deniz Çakır, ilk başlamış olduğu dizisi Kadın İsterse adlı yapımda Cihan Ünal’la tanıştıktan sonra ilk ”medyatik” durumdaki aşkını yaşayabilmiştir.

– Özgü Namal ile Oktay Kaynarca

Özgü Namal - Oktay Kaynarca
Onlar 2008 senesi içerisinde ayrılmış olsalar bile onların halen beraber olduklarına inancı bulunan bir grup insan mevcut. Süleyman Çakır da hiç bir şekilde ölmedi zaten.

– Selin Toktay ile Gökhan Özoğuz

Selin Toktay - Gökhan Özoğuz
Yeni nesil aslında hiç bir şekilde tanıyamaz ancak bu ülke üzerinde Selin Toktay gibi çok önemli bir gerçeklik bulunuyordu. Lolita adlı kelimenin anlamını öğrenmiş olduk onun sayesinde. Playboylar onun peşine düşmüş durumdayken Gökhan’la sevgili olarak karşımıza çıkmıştı kendisi.

–  Mehmet Aslantuğ ile Feraye Tanyolaç

Mehmet Aslantuğ - Feraye Tanyolaç
Mehmet Aslantuğ’un Arzum Onan’ın daha öncesinde de yaşam fonksiyonları göstermiş olduğunun çok önemli bir kanıtıdır aslında bu ilişki. Aman hiç bir şekilde yanlış anlaşılmasını istemeyiz! Arzum Onan -Mehmet Aslantuğ evliliğine hasta bir durumdayız, ailecekte takip etmekteyiz.

– İdil Fırat ile Berk Hakman

İdil Fırat - Berk Hakman
Çok gizli bir aşk olarak devam ediyordu bu, söyleyemediler hiç bir kimseye. Buna karşın İdil Fırat,  Berk Hakman hayranı olanların gazabından kurtulabilmiş değil

– Seda Akman ile Arda Kural

Seda Akman - Arda Kural
Emret Komutanım isimli diziyi çekmiş oldukları zamanlarda bir ilişki yaşadılar. Zamanın fazlasıyla acayip bir şekilde işlemiş olduğunun buruk bir kanıtıdır bu.

– İsmail Hacıoğlu ile Ceyda Düvenci

İsmail Hacıoğlu - Ceyda Düvenci
İsmail Hacıoğlu 20’li yaşlarındayken gönlünü Ceyda Düvenci’ye kaptırmış oldu. 3 senelik bir zaman boyunca devam eden çalkantılı bir ilişkileri vardı.

– İzel ile Sinan Akçıl

İzel - Sinan Akçıl
Sinan Akçıl adını ilk defa duyurmuş olan isimdir aslında İzel. Bundan rahatsızlık duyanlar var ise İzel’in yakasına yapışmalıdır (Şaka elbette ki).

– Emel Müftüoğlu ile Davut Güloğlu

Emel Müftüoğlu - Davut Güloğlu
Tam olarak nasıl bir ortak noktalarının bulunduğunu hiç bir şekilde anlamadığım bir çifttir bu. Eros sen çok büyüksün!!!

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yüzünüzde gülümseme yaratacak 15 mizahi fotoğraf

Kameranın önündekinden çok arkası güldürmekte