in

Bu ilginç bilgileri bilmediğinize eminiz

Çok şey biliyorum demeyin;öğrenmenin her an devam ettiği güncel bir dünyada yaşadığımızı göz önüne alırsak,henüz duymadığınız duyduğunuzdada sizi şaşkına çevirecek ilginç ve tuhaf bilgilerin hayatınızın geri kalanında sizleri beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu yazımızda bizlerinde ilk kez duyduğu ilginç ve tuhaf bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.Bu sayede bizde yeni birşeyler öğrenmiş oluyoruz,sizlerinde yeni bilgilere yelken açmasına öncülük etmiş oluyoruz.

İşte Bizleri Şaşkına Çevirdiği Gibi Sizleride şaşırtacak İlginç ve Tuhaf Bilgiler;

TUZ DİYİP GEÇME DEPRESYONA BİRE BİR

TUZUN DEPRESYONA İYİ GELDİĞİNİ BİLİYORMUYDUNUZ?

Buda nerden çıktı şimdi dediğinizi duyar gibiyiz.Ama biz demiyoruz uzmanlar diyor;Evet yanlış duymadınız tuz doğal bir antidepresandır.Keyfiniz kaçıksa denemekten zarar gelmez.Fazla tuzun kan basıncını arttırarak sağlığınıza zarar verebileceğinide hatırlatalım.

BİTTER ÇİKOLATA İLE STRESİ YENEBİLİRSİNİZ

STRES DEDİĞİN BİR BİTTER ÇİKOLATAYA BİTER

Kabul ediyoruz bunu birçoğunuz daha önce duymuşsunuzdur ki depresyon konusunda dahi kendini çikolataya verenlerin varlığı bir gerçek.İşin bilimsel yanı ise bitter çikolatanın içerdiği flavonoid adlı antioksidanın etkisi bu konularda yabana atılamayacak derecede muazzam.O halde stres yaşamaya son yaşasın BİTTER ÇİKOLATA.

ATTIĞINIZ TWEETLER ARŞİVLENİYOR

TWEET ATARKEN BİR KEZ DAHA DÜŞÜNÜN

Dünya genelinde her gün yarım milyarı aşkın tweet atılıyor ve bu tweetler Amerikan Kongre Kütüphanesi tarafından 2006 yılından bu yana özenle arşivleniyor.

NÜKLEER BOMBA SAHİBİ OLMANIN SERBEST OLDUĞU EYALET

YANLIŞ DUYMADINIZ BU EYALETTE SİVİLLERİN NÜKLEER BOMBA SAHİBİ OLMASI SERBEST

ABD’nin Utah eyaletinde nükleer bomba sahibi olmak serbest ama eyalette bu bombayı patlatmak yasak.Belkide ilginç ve tuhaf bilgiler adı altında yaptığımız paylaşımların en tuhaf aynı zamandada komik olanı;Ya o bomba yasakları çiğneyip patlarsa…

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu otomobil modelleri 1970’li modellere damga vurdu

Bilgisayarla müzik yapmak mümkün mü?