in

Bu 10 tane hareketi herkesin yaptığına yemin edebiliriz

Bu düşüncelerin yanı sıra bu hareketler. Burda yer alanlar asla söylenmeyen bazı gerçekler 

– Havaalanı içerisinde tam güvenlikten geçme üzereyken beynim: ya üstünde yanlışlıkla bir silah bulunuyorsa?

"Havaalanında tam güvenlikten geçecekken beynim: ya üzerimde yanlışlıkla silah varsa?"

– Sinema: Lütfen üstünüzde yer alan telefonlarınızı sessiz moda alın. 2012 senesinden bu yana telefonunu sessizden çıkartmamış durumdaki ben: *yeniden kontrol ediyorum.*

"Sinema: Lütfen telefonlarınızı sessize alın. 2012'den beri telefonunu sessizden çıkarmamış olan ben: *tekrar kontrol ederim.*"

– Sabah olduğu zaman ciddi olarak iki ila üç dakikalık şekerlemeler yapmaya gayret ediyorum. Alarmım saatler 07:35’i gösterirken çalıyor ve ben diyorum ki ‘kahretsin ya ben 07:38’i gösterirken kalkacağım.’

"Sabahları cidden 2-3 dakikalık şekerlemeler yapmaya çalışıyorum. Alarmım 07:35'te çalıyor diyorum ki 'kahretsin 07:38'de kalkacağım.'"

– Arada bir ‘Ha?’ diyerek karşımda yer alan kişi sorusunu daha yinelemeden yanıt vermekteyim. İşitme engelli bir durumda değim, yalnızca beynim 2005 model Dell x markasına sahip masaüstü bilgisayar gibi takılmakta.

"Arada 'Ha?' deyip karşımdaki kişi sorusunu daha tekrarlamadan cevap veriyorum. İşitme engelli değim, sadece beynim 2005 model Dell x masaüstü bilgisayar gibi takılıyor."

– Herkes gezmeye gitmekteyken bavuluna sanki her gün altına yapmayı planlamaktaymış gibi iç çamaşırı koymamakta mı?

"Herkes geziye giderken bavuluna sanki her gün altına yapmayı planlıyormuş gibi iç çamaşırı koyuyor mu?"

– Bazen aniden organlarınızdan bir tanesine bıçak batmaktaymış gibi bir acı geldiği ve bunun sonrasında ”kahretsin işte ölmekteyim’ demiş olduğunuz oluyor mu?

"Arada birden organlarınızdan birine bıçak batıyormuş gibi bir acı geldiği ve 'kahretsin işte ölüyorum' dediğiniz oluyor mu?"

– İlaçlar üzerinde ‘ağır araç kullanmayın’ yazdığı zaman muhtemel olarak arabadan falan söz ediyorlar ancak benim aklım sürekli olarak forklifte gitmekte.

"İlaçlarda 'ağır araç kullanmayın' yazdığında muhtelemen arabadan falan bahsediyorlar ama benim aklım hep forklifte gidiyor."

– Kaybolmuş bir durumdayım. Sesi biraz daha kısayım ki çok daha iyi görebileyim.

"Kayboldum. Sesi kısayım ki daha iyi göreyim."

– Duş yapmadan önce ben: Duşa girmeyi istemiyorum. Duşa girdiğim zaman ben: Bundan böyle burada yaşamaktayım.’

"Duştan önce ben: Dışa girmek istemiyorum. Duşa girince ben: Artık burada yaşıyorum."

– Her gece olduğu zaman kendime şu şekilde diyorum ‘Tam bir şekilde 5 saat 32 dakika 53 saniye kadar uyuyacağım.. Eğer ki iki dakikalık zaman içinde uykuya dalar isem.’

"Her gece kendime şöyle diyorum "Tam olarak 5 saat 32 dakika 53 saniye uyuyacağım... Eğer 2 dakika içinde uykuya dalarsam."

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zengin ve fakirlerin yaptıkları arasındaki farklar

Garip, Saçma ve Komik 10 olay