in

Bordo elbise için şal önerisi

Bordo renk aslında siyahtan sonra karşımıza çıkan en asil renklerden biridir. Bordo elbiselerle ilgili kombinler nerdeyse her ten rengiyle uyumlu durumdadır. Bu da çok sık bir şekilde tercih edilerek kullanılmasının en büyük sebebidir.

Bordo elbise için şal belirleme esnasında çok fazla renkten yardım almanız olanaklıdır. Bordo elbisenin üzerine şal belirleme esnasında ayakkabı ile birlikte çanta uyumunu da kesinlikle dikkate almanız gereklidir.

Bordo renkli spor elbise kombini yapma esnasında soft renklerden yardım almanız da olanaklıdır. Bordo spor elbise için ekrunun yanı sıra pudra ile birlikte somon, bej ve ayrıca vizon şal tercihinde bulunabilirsiniz.

Bordo renkle uyumlu renkler arasında yer alan lacivert rengindeki bordo elbiseye şal açısından tercih edilmekte olan renkler arasında yer alıyor. Özellikle de uzun bordo elbise modelinin üzerine lacivert şal ile birlikte lacivert ayakkabı ve de lacivert çanta kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Gold rengindeki takıyla hayranlık uyandırabilecek çok büyük bir şıklığa imza atmanız da mümkündür. Bordo renkle altın renginin kullanımı kombin konusundaki zenginliğin bir göstergesi olarak öne çıkmaktadır. Bordo elbise modelini özellikle de özel günler içerisinde kullanacaksanız kesin bir şekilde altın rengi şal önermekteyiz. Bu söz konusu kombini her bir yaşta da rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

Bordo elbise kombinleriyle ilgili çok fazla da zorlanmanıza gerek yoktur. Bordo aslında pek çok renkle harika bir uyum yakalıyor. Bordo elbise kombini yapma esnasında çok önemli ancak fazlasıyla basit detayları göz ardı etmeyecek olursanız çok daha olumlu sonuçlar almanız da mümkün olabilir.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anne & Bebek elbise kombinleri

Birbirine çok yakışabilen renkler