in

Bir dönemler çok popülerdi ancak şimdi utanç veriyor

A- ”Only Allah can judge me” şeklinde yapılan dövme.

Orijinali bir hali ”only god can judge me” şeklinde yapılan söz konusu bu dövme, ülkemizin sınırlarından içeriye girmiş olduğu anda bu hali almış oldu ve adeta bir virüs gibi yayılma eğilimi gösterdi.

B- Ümit Davala gibi saç yaptırma.

2002 Dünya Kupası Türkiye açısından pek çok ilke gebe durumdaydı. Seneler sonrasında ilk defa kupaya katılmış olmamız, Tarkan’ın da okuduğu marşların yanı sıra arka arkaya gelmiş olan elemeler, Dünya üçüncülüğü kazanılması da kupanın en büyük miraslarından biri Ümit Davala’nın mohikan tarzındaki saçlarıydı. Ülke içerisinde ne kadar çoluk çocuk bulunuyorsa, bazıları annesinden terlik, babasından da tokat yemenin pahasına, pek çok sıkıntılara göğüs gererek bu saç modelini yaptırmıştı. Ve aslında fazlaısyla net bir biçimde korkunç bir saç modeliydi.

C- Barbour mont ile Buffalo bot kombin yapmak.

Belli başlı nerdeyse her ürün beraber kullanılıyor, bu fazlasıyla normal. Ancak bu ikililerin arasında öyle bir ikili var ki galiba gelmiş e geçmiş en tatsız olmasının yanı sıra en yaygın ikili olarak öne çıkmaktadır kendileri. Dizilerden tutun da sokaklara, liselerden tutun da üniversitelere dek her bir tarafta nerdeyse herkeste de bu kombin yer alıyordu. Nerdeyse dayanabilecek bir gücümüz kalmamış durumdayken de şükür ki aramızdan sessiz bir şekilde ayrıldı.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yetişkin bir birey olmadan önce bu kitapları okumalısınız

Hamam Böceği konusunda bu bilgileri ilk kez duyacaksınız!