in

Basit mululuklarla da içimiz ısınabilir

Çok harika durumdaki duyguların günlük hayatımıza katmış olduğu pozitif etki hususunda nerdeyse hepimiz hem fikir olmuşuzdur. Bu çok harika olan duyguları deneyimleyebilmemiz amacıyla da fazla uğraşmamıza gerek bulunmamaktadır. Bazı durumlarda çok uzun bir zamandan beri görmemekte olduğumuz en iyi arkadaşımızı görmek dahi çok basit bir hayalin gerçeğe dönüşmesi amacıyla ihtiyaç duyduğumuz tek bir şeydir.

 • Oğlum ile birlikte en iyi arkadaşı.
"Oğlum ve en iyi arkadaşı."
 • Bekar durumda bir baba olmak çok basit bir şey değil lakin bazen öteki babaların belki de hiç bir şekilde deneyimleyemeyecek oldukları şeyleri yaşamaktayım.
"Bekar bir baba olmak kolay değil fakat bazen diğer babaların belki de deneyimleyemeyeceği şeyleri yaşıyorum."
 • Sadece birkaç hafta öncesinde büyükbabam 95 yaşına bastı.
"Birkaç hafta önce büyükbabam 95 yaşına girdi."
 • Arkadaşım ile birlikte rastgele Disneyland’e gitme konusunda karar verdik. Trene her bindiğimizde çekebilmekte olduğumuz kadar komik fotoğraflar çekme konusunda özen göstermekteyiz. Bu fotoğraf ise benim favorlerimden bir tanesi.
"Arkadaşım ve ben rastgele Disneyland'e gitmeye karar verdik. Trene her binişimizde çekebildiğimiz kadar komik fotoğraflar çekmeye özen gösteriyoruz. Bu fotoğrafsa benim favorim."
 • Başımıza gelmiş olan iflastan ve nerdeyse evsiz kalmış olduğumuzdan, sahip bulunduğumuz ilk evimizi kilitleyebilmemize..
"Başımıza gelen iflastan ve neredeyse evsiz kalmamızdan, sahip olduğumuz ilk evimizi kilitlememize..."
 • Büyükannem meme kanseri rahatsızlığını yendi ve o zamandan bu yana da maratonlara katılmaya devam ediyor
"Büyükannem meme kanserini yendi ve o zamandan beri maratonlara katılıyor."
 • Arkadaşımın kardeşi bugün içerisinde sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Bu söz konusu görüntü de çekmiş olduğum videodan bir bölüm. Kız arkadaşı teklif için evet cevabını verdi!
"Arkadaşımın kardeşi bugün sevgilisine evlenme teklifi etti. Bu görüntü de çektiğim videodan bir kare. Kız arkadaşı evet dedi!"
 • Yaratıcı bir insan olmayı çok seviyorum, bu ise en son yapmış olduğum eserimi mutlu bir biçimde gösterme esnasındaki fotoğrafım.
"Yaratıcı olmayı seviyorum, bu da en son eserimi mutlu bir şekilde gösterirken fotoğrafım."
 • Kronik anksiyete ile birlikte depresyon rahatsızlığım mevcut ancak koskocaman bir dakikalık zaman boyunca bu çocuklar bana bütün üzüntümü unutturmuş oldu.”
"Kronik anksiyete ve depresyon rahatsızlığım var ama koca bir dakika boyunca bu çocuklar bana tüm üzüntümü unutturdu."
 • Küçücüğüm dün bir yaşına bastı. Pastanın tadını da çıkartmış olduğunu düşünmekteyim.
"Küçüğüm dün 1 yaşına girdi. Pastanın tadını çıkardığını düşünüyorum."
 • Amcam, annesine doğum günü için bir sürpriz yapabilmek amacıyla gelişigüzel yolda yer alan bir otostopçuymuş gibi davrandı (annesi ise onun farklı bir eyalet içerisinde olduğunu zannetmekteydi). Bu söz konusu fotoğrafta, tam kendisini göstermiş olduğu anda çekilen foto
"Amcam, annesine doğum gününde sürpriz yapmak için gelişigüzel bir otostopçuymuş gibi davrandı (annesi onun başka bir eyalette olduğunu sanıyordu). Bu fotoğrafsa, tam kendini gösterdiği anda çekildi."
 • Bugün içerisinde bir baba oldum ve bundan daha çok mutlu olmamın imkanı yok.
"Bugün baba oldum ve bundan daha fazla mutlu olamazdım."

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvanlarla ilgili 10 ilginç bilgi

Bu fotoğraflara bayılacağınıza eminiz