in

Bahçenizi bunlarla eğlenceli hale getirebilirsiniz

Hayalinizde yar alan verandayı yaptırmak için gücünüz yetmiyor mu? Almak amacıyla yanıp tutuşmakta olduğunuz o oyun havuzu çok pahalı bir durumda mı? Yine de çok eğlenceli bir zaman geçirmek amacıyla yazlık bahçenizi güzelleştirebilecek bazı fikirler yok değil.

  • Bahçenizi iyi bir şekilde aydınlatabilirsiniz
Bahçenizi aydınlatın
Atıl durumda bulunan eski avizenizin ampullerini, güneş enerjisiyle çalışmakta olan lambalarla değiştirebilirsiniz. Avizeyi bahçenin en hakim konumunda yer alan bir ağaçtan aşağıya doğru sallandırın. Elektrik harcaması yapmadan kullanabileceğiniz çok harika bir dış mekan aydınlatmanız hazır bir durumda olabilir.
  • Eskiyen sandalyenizi çok güzel bir salıncağa dönüştürebilirsiniz
Eskimiş sandalyenizi salıncağa dönüştürün
Kopmaz urganlar ile birlikte çok sağlam bir dala sabitlemeyi hiç bir şekilde unutmamalısınız.
  • Bitkiler için büyük bir özgürlük
Bitkilere özgürlük
Saksılarda yer alan bitkilerinizin altına temiz bebek bezleri yerleştirebilirsiniz. Bitkilerin nem tutmalarını sağlayıp çok daha uzun bir zaman boyunca taze kalmalarını sağlamış olacaktır.
  • Yuvayı aslında dişi kuş yapmaktadır ancak ona yardımda bulunabiliriz
Yuvayı dişi kuş yapar ama yardım edebiliriz
Metal durumdaki bir kafesin iç kısmına artan iplik parçalarınızı yerleştirebilirsiniz, böylelikle üreme mevsimi olduğunda kuşlar iplikleri alıp yuvalarını örmeye başlayabilirler.
  • Çocuklara çok büyük bir su yatağı yapabilirsiniz
Çocuklar için dev bir su yatağı yapın
Çok kalın bir malzeme kullanarak yapılmış bir tane naylon poşeti güçlendirilmiş izolasyon bantıyla çevrelemeniz gerekli. İç kısmına su doldurmak amacıyla da bir hortum girişi oluşturabilirsiniz. Suyu doldurmaya başladıktan sonra girişi iyi bir şekilde bantlayın. İşleminiz tamamlanmış olacak!
  • Halka Oyunu oynama konusunda isteği olanlar?
Halka Oyunu oynamak isteyenler?
Fosforlu bileziklerin yanı sıra fosforlu kolyeleri kullanarak halka oyunu standı yapabilirsiniz. Dikey durumda bulunan bir tane çubuğu zemine sabit hale getirin ve yaz mevsimindeki akşamlarınızı fosforlu halkalarla çok daha eğlenceli bir duruma getirin.
  • Çim Bowlingi oynamak çok iyi bir fikir
Çim Bowlingi oynayın
Musluktan akan suyu gıda boyası veyahut herhangi bir boyayla renklendirmeniz gerekli. Boş durumda bulunan pet şişelerin iç kısımlarına parlak renkli suları doldurduktan sonra ağızlarını sıkı bir şekilde kapatın. Voleybol topuna benzer ağır bir top kullanarak şişeleri devirmeye başlayın. İyi olan kimse o kazansın tabiiki de!

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diyet yapamayanların haklı sebebi 10 yiyecek

Ufak alanlara dünyaları sığdırmak mümkün