in

Aşk ve Sevgi arasındaki fark

Bazı insanlar aşk ve sevgiyi karıştırıyor onun için bunu biraz açıklayacağım

Bigün yolda yürürsünüz ve bir çiçek göürürsünüz ve o çiçek gözünüze çok güzel gelir ve o çiçeği kopartıp evinize götürürsünüz sonra o çiçek gün geçtikçe solar birz üzülür çöphe atarsınız bu bir sevmektir. Çünkü biraz üzülürsünüz 

İnsanlar hayatlarına alıcak olan insanlara nasıl değer vereceklerini bazen gercekten anlamıyor çünkü günümüz ve gündem olaylar yüzünden insanlar insanlara güven duygusunu yitiriyor sevgi, saygı, sadaket bunların hepsi günüzmüzde çokça görülsede iyisi,  kötüsü, doğrusu yanlışı hep çok farklı oluyor. Yani diyeceklerim insanları sevin ama dış görünüşten değil kalben içini bilerek sevin.

AMA AŞK OLMAK ÖYLE Mİ ?

Eğer o çiçeği görüp koklarsanız ve severseniz ve her gün onu görmek için onu gidip sularsanız yani ona bişiler katarsanız o bir aşk dır. Aşık olmaktır bazı insanlar çok sevsede vazgeçebiliyor. pes edebiliyor bazen onun sevgisi yetmiyo onun için seven insan vazgeçe bilir, gidebilir arkasına hiç dönüp bakmadan ama aşk olan insanlar öyle değil o kişiyi güçlendirmek için kuvvetlendirmek için elinden geleni yapar gitmesini istemez ama sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı? 

EĞER BİR İNSAN GİTMEMEN İÇİN ELİNDEN GELEN HERŞEYİ YAPIYORSA BİR İLK NE AŞIKTIR NEDE SEVYORDUR.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğal yaşama zarar vermemek için doğayı korumamız gerekiyor!

Max Verstappen Kimdir ?