in

Anne ve Oğulun hikayesi

Sadece telefonu kapattı ve ayrıca bunu düşünemiyorum: oğlun sadece o meşgul ve evleniyor olabilir söyledi. İdeal olarak, mutlusunuz (bazı anneler, bazıları çok fazla değil) iyi haber, ilginç bir soruya karşı olabilirsiniz, çünkü damadın annesi tam olarak ne yapacaksınız?

En kısa sürede biz rehberimizi kaleme olarak “yetişkinler için aşk: eğer curently bir hayat var zaman bir ömür boyu evlenmeye jartiyer gelinler’ Kılavuzu”, biz bu endişe karşı basitçe yukarı ve nasıl başa onların anlayış sunulan bir sürü kadın röportaj. Çok sayıda yayın ve Anne-of-the-gelin olması gerekiyorsa ne internet siteleri vardır, ama anne-of-the-Damat iseniz sadece ne yapabilirim? İşte etkili zor bir durum ne olabilir bu yüzden aracılığıyla kendi araçlarını navigasyon jartiyer gelinler bazı öneriler.

İlk şey: Gelinin annesini Ara.

Oğlunuzun haberlerini yemeye bir anınız olduğunda, derin bir nefes alın, gelinin annesini arayın. Perchance onu iyi anlamak ya da muhtemelen tam yabancı olacak, yine de onu vokal duymak için izin verir ve bir çağrı bir mesaj daha bireyseldir.

Ayrıca, o düğün açısından memnun olup olmadığını ya da o şüpheler varsa onun sesi bilgilendirmek için yeteneğine sahip olacaktır. Sen evlilik ile ilgili bilgi girmek gerekmez, sadece tebrik sunmak ve haber ile ilgili olabilir tam olarak ne kadar memnun onu bilgilendirmek için arayın. (Oğul için işleri düzgün tutmaya yardımcı olmak için biraz yalan söylemek gerçekten iyi.)

Oğlunuzla bire bir konuşun. Oğlunuz sizinle başlıkları paylaşmak için denilen zaman, onların gelin-to-be çok telefondan olmaktan sona erdi, ya da belki de bölgede oldukça mümkündür. Onlar büyük bir düğün için planları var sadece eğer, küçük düğün, hedef düğün, vb olabildiğince, yalnız onunla konuşmak için bir zaman bulmak, o evleniyor hakkında nasıl hissettiğini görmek ve öğrenmek için.

Aile üyeleri onu-in-law gelecek kızına bir soruyu.

Oğlunuzun gf’s ailesi ile tanışmış olabilirsiniz, ancak sık sık senaryo bu değildir. Aile üyelerinin görüntülerini gösterin ve oğlunun arka zemini ile ilgili olarak ona söyleyin ve size onun resimlerini göstermesini isteyin. Bu size yepyeni geniş aile üyeleri için aradığınız ona göstermek için gidiyor.

Prova yemeğinden önce evini yerine getirmek için çaba gösterin. Anne – of-the-Damat beri prova yemeği barındırmak için sizin yükümlülüğüdür ama biz mümkün olup olmadığını bu olaydan önce aile üyelerini yerine getirmek için denemek için bir çağırıyorum. Bir jartiyer gelin anlattı, ” oğlum üniversite junior sırasında bir bayan rastladı 12 yurtdışında ay ve o İtalya’dan olmak sona erdi. Biz birkaç cihaz olan ailesi ile bir kez konuştuk, ama bir dil engeli biraz freeporn biraz var. Biz gerçekten utanç verici olmuştu onları tatmin etmedi. prova yemeğinde dolaşana kadar ve”

Yatırım yapmaya hazır olduğunuzu belirleyin. Genellikle, damadın anneler ve babalar prova yemeği yanı sıra gelinin anneler satın almak ve babalar evlilik için para ödemek, ancak bu kurallar değişiyor. Düğün son derece pahalı olabilir ve oğlunuz kesinlikle ayarlıyoruz satın almak için tahmin tam olarak ne olduğunu öğrenmek için gerçekten çok önemlidir. Bir jartiyer gelin anlattı, oğlum o olmuştu otostop var “32 yararlı bir görev ile birlikte o ve gelini maliyetlerinin üçte ödenen böylece üçüncü ödeme istedi, ailesi üçüncü ödenen ve. Onlara ödeyebileceğimiz sınırlamayı söyledik ve oğlum bir bütçeyi ve hepimiz için çalışan bir ödeme programını çözdü.”16

Geleceğe göz kulak ol.

Jartiyer gelinler şansı bir şey ayrıca düğün oğlunuzun nişan haber ortasında suları fırfır oluşmaz ince olduğunu size bildirecektir, ama biz kesinlikle oğlunuzun (ile birlikte) gelecekteki zevk tehlikede olduğunu anlamak için çağırıyorum. Onların karısı hayatlarında birlikte ve bundan sonra o – ve onun ev ve belki de gelecekteki torunları-senin gelir. Oğlunuzu hem siz hem de eşleri arasında seçim yapma yerine koymayın. Unutmayın, onu size yakın tutmak tam olarak gerekli olan şeydir.

Şu anda damadın bekçisi misin? Ne tavsiye nasıl bayanlar verebilir misiniz? tam olarak tam olarak ne hakkında-to-be anne Damat ile ilişkili bir birey bilgilendirebilir miyim?

Ann Blumenthal Jacobs, Patricia Lampl ve Tish Rabe yazarları olacak “yetişkinler için gibi: şu anda bir hayat var zaman bir ömür boyu evlenmeye jartiyer gelinler’ Kılavuzu, ” üzerinde bayanlar için bir ilişki kılavuzu 35 En İyi Mr bulmak için nasıl. sağ, ömür boyu mutluluğu bulmak için evlenmek. Jartiyer gelinler hayatında daha sonra evlendi ve aynı onların düğün jartiyer giydi kadınların kesin bir kardeşlik vardır! Onlar arzu sevgi ve yaşam için basit ipuçları hakkında denenmiş ve gerçek öneriler özelliği.

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm zamanların en sevilmeyen burcu

Daha Planlı Bir Yaşam İçin Altın Öneriler