in

Afrika örgüsüyle alakalı bilinmeyenler

  • 10 santim olan saçınız 7 saatlik bir zamanda Rapunzel’e taş çıkartacak olabilir.
10 cm olan saçınız 7 saatte Rapunzel'e taş çıkartabilir.
Sentetik bir durumdaki ilave saçlarla beraber örülmüş olduğundan, çık kısa saçlarınızı da talep ettiğiniz boya kadar uzatmanız olanaklı. Siyahi durumda bulunan kadınların da aslına bakılırsa o kadar uzun saçları bulunmuyor yani..
  • Saç rengini değiştirebilmek amacıyla boyaya hiç bir şekilde gerek bulunmuyor!
Saç rengini değiştirmek için boyaya gerek yok!
İstemekte olduğunuz renge sahip sentetik ilave saçla örüldüğü zaman, kendinize ait saç renginiz sentetik saçın iç kısmında kaybolduğu için, boyamadan da zahmetsiz bir şekilde sarışın ile birlikte kızıl, esmer ya da platin olunabilmektedir.
  • Yağlanma problemi mi? Hiç hatırlamamaktayım!
Yağlanma sorunu mu? Hatırlamıyorum!
Bu söz konusu saçlar tam tembel işidir dostum! Saç örgülü durumdayken kirlenmez ve de yağlanma zamanı çok fazla uzar. Örgüler açılmasının ardından da, daha uzun aralıklar ile yıkamaya devam edilebilmektedir. Sizlerde çok rahat bir nefes alabilirsiniz.
  • Kötü saç günleri mi? O da tam olarak nedir?
Kötü saç günü mü? O da ne?
Saçlarınız örgülü bir durumdayken bir daha hiç bir şekilde ”kötü saç günü” şeklinde bir problemle karşılaşmamış olacaksınız. Eğer yatacaksanız saçınız yapılı bir durumda, kalkacaksınız saçınız tamamen yapılı bir durumda ve ayrıca denizden çıktığınız zaman dahi saçınız sürekli olarak yapılı ve de havalı bir durumda bulunacak.
  • Yıpranmış ve ayrıca yanmış durumda bulunan saçlar yeniden sağlığına kavuşabilmektedir.
Yıpranmış ve yanmış saçlar tekrar sağlığına kavuşur.
Üç aylık kullanım zamanının boyunca saçınız şampuandan çok daha farklı madde ve de işlem görmeyeceği için, dinlenme fırsatı yakalamış olur ve sonrasında da kendine gelmiş olur. Kullanım sonrasında ise örgüleri, bilmekte olduğunu örgü açar gibi açabilmeniz olanaklıdır.
  • Böcek mi? Böcek örgünün içinde ne arar yahu?
Böcek mi? Böcek ne arar la örgüde?
Saçlar örgülü bir durumdayken de yıkanabildiğinden dolayı, temiz olup olmamak komple kişinin kendisiyle ilgili durumdadır.
  •  Klasik durumda bulunan örgü hurafeleri de yalnızca bir hurafedir.
Klasik örgü hurafeleri sadece hurafedir.
Saçlar hiç bir şekilde kopmaz, ekstra bir şekilde dökülmez, örgüler saça kancayla tutturulmaz ve ayrıca size çok fazla saçma gelmekte olan şeyler ciddi bir şekilde de saçmalıktır aslına bakılırsa.
  • Rock ortamları içerisinde headbang yapmak birazda olsa riskli bir durumda bulunabilir.
Rock ortamlarında headbang yapmak biraz riskli olabilir.
Örgüler aslında ne denli harika savruluyor olsalar da, kimsenin gözünü çıkartmamaya dikkat etmenizde yarar var! Mesafeyi korumanızda büyük bir yarar var .
  • Bir randevuya gitme esnasında evden daha erken çıkmanız konusunda da yarar var.
Bir randevuya giderken evden daha erken çıkmanızda fayda var.
Aslında saçlarınız için model verebilmek amacıyla zaman harcamak mecburiyetinde bulunmasanız bile, yolda 40 kişinin tarafından durdurularak, saçlarınızla ilgili olarak sorguya çekilebilecek olabilirsiniz.
Avatar

Tarafından Desi Metre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ed Sheeran ile ilgili bilinmeyenler

Hemen Finlandiya’ya yerleşmeniz için 18 neden